Vali Çetin Oktay Kaldırım Bölgemizde Temaslarda Bulundu

Vali Çetin Oktay Kaldırım Bölgemizde Temaslarda Bulundu

Vali Çetin Oktay Kaldırım Bölgemizde Temaslarda Bulundu

Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım, bir dizi ziyaret ve incelemeler kapsamında Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

İlk olarak 2. OSB Müdürlüğümüze uğrayan Vali Çetin Oktay Kaldırım, burada Kaymakam Halil İbrahim Acır, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Belediye Başkan Yardımcısı Hızır Çağrı Güngör, 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur ve sanayiciler tarafından karşılandı.

Yönetim Binasında incelemelerde bulunan Vali Kaldırım, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur’dan bölgedeki yatırım ve projeler hakkında bir brifing aldı.

Burada sanayicilerle de bir süre sohbet eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, daha sonra Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi Camiinde incelemelerde bulunduktan sonra SATSO bünyesinde faaliyet gösterecek olan Sakarya Tarımsal Ürünler Üretim Mükemmeliyet Merkezini ziyaret ederek SATSO Başkanı Akgün Altuğ’dan merkez hakkında bilgi aldı.

OSB içerisinde faaliyet gösteren Gedik Kaynak ve Gedik Termo Vana fabrikalarını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik’ten bilgiler alan Vali Çetin Oktay Kaldırım, daha sonra Daikin Isıtma Soğutma Sistemleri Fabrikasının üretim alanında incelemelerde bulunarak Genel Müdür Yardımcısı Cemil Yiğit’ten üretim faaliyetlerine dair bilgi aldı.

Son olarak Çamsan Entegre Ağaç Fabrikasını ziyaret eden Vali Kaldırım, burada da Genel Müdür Yardımcısı Metinay Topkaya’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Hendek ilçesinin İlimizin sanayi üstlerinden birisi olduğuna ve istihdama büyük katkı sunduğuna işaret eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya’nın yeni ve doğru proje ve yatırımlarla da hızla büyümeye devam ettiğini, üzerinde çalışılan yeni yatırım alanlarıyla ülkemizin en önemli cazibe merkezlerinden birisi haline geleceğini belirterek yatırım yapmak isteyen sanayici ve iş insanlarımızın her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ